8. kapitola

26. května 2013 v 20:21 | Sienna Parvani Spenser |  Kapitoly
Ahojte zlatka moje, moc se omlouvám za delší pauzu, ale vůbec nestíhám a navíc mi nešel PC. Jinak doufám, že se kapitola bude líbit. Přeji hezké čtení.Abe POV
Po rozhovoru s Belikovem jsem byl vytočený, jak je možné, že Janine ublížila Rose. Nikdy se o ni moc nestarala, ale tohle bylo nepochopitelné. Ukažte mi matku, která uhodí svoje dítě. Rychle jsem na telefonu vytočil její číslo a čekal, až hovor přijme.
"Prosím, strážkyně Hathawayová." Představila se formálně.
"Janine, dostal jsem zprávy z akademie. Jak je možné, že jsi uhodila Rose. To je nepřípustné Janine." Měl jsem co dělat, abych nezačal křičet.
"Ibrahime, bylo to v rámci tréninku a nebylo to schválně. Rose jsem se již omluvila, ale ty mi jako vysvětli, jak je možné, že naše dcera chodí s Ivashkovem a ještě s ním skoro sdílí pokoj." Jak se ona opovažuje na mě křičet. Nikdy jí Rose moc nezajímala a najednou se stará?
"Já jí ten vztah povolil. Adrian je hodný kluk a Rose miluje. Ona je s ním šťastná, tak se opovaž jim to zkazit. A Rose je již dostatečně stará, aby mohla bydlet vedle Adriana." Tak a teď je na truc ještě nechám přestěhovat do jednoho pokoje, aby byli pořád spolu.
"Já ho ale neschvaluji a nepřeji si, aby s ním chodila. To prostě nejde. Nepřeji si to."
"Myslím, že naší dceru nezajímá, co ty si přeješ a co ne. Je šťastná a pak jsem šťastný i já. Nech jí na pokoji a nezasahuj jim do štěstí. Jasné Janine.
"Já to takhle nenechám, Ibrahime." S těmito slovy ukončí hovor.
Jestli si Janine myslí, že naší dceři bude ničit život, tak to se plete! Ona snad moc dobře ví, kolik mám kontaktů. A co všechno dokážu. Rose je s Adrianem šťastná a já vím, že až s ním nebude chtít být tak to bude její rozhodnutí, možná i trochu moje, ale má dcera se to nesmí nikdy dozvědět.
I sama královna, má své vlastní plány s Adrianem. Něco málo mi naznačila při mé poslední návštěvě dvora, ale moc sdílná nebyla. To, ale neznamená, že nemám své způsoby, jak se tuto informaci dozvědět. Ani sama královna neví, čeho já jsem schopný.

Rose POV
Stála jsem v tělocvičně a měla co dělat, abych nechala pusu zavřenou. Je krásný, skoro božský. On je první osoba, kterou jsem si tady takto detailně prohlédla. Většinu času jsem trávila myšlenkami někde s Adrianem a moje okolí mě moc nezajímalo.
"Ahoj, jsem Dimitrij Belikov a jsem tvůj nový instruktor boje."
"Ahoj, já jsem Rose Mazurová, těší mě. Ale předpokládám, že to víš, když tě najímal můj otec."
"Ano, vím, kdo jsi. Tak ale začneme. Pro začátek si dej dvacet koleček kolem tělocvičny."
"Cože? Děláš si srandu, já myslela, že mě máš učit bojovat a ne běhat. Promiň, ale to umím už od dvou let." Řeknu sarkasticky.
"Dobře, tak to dáme na čas, ano. Stopuju ti to, měla by si vyběhnout.
Neochotně jsem se rozběhla a začala běhat ty stupidní kolečka. Potom musím zavolat otci, koho mi to jako sehnal. Nešla jsem na akademii proto, abych tu běhala, ale proto, abych bojovala a byla tou nejlepší strážkyní pro Adriana. Chci dokázat své matce, že můžu být výborná strážkyně a zároveň skvělá matka pro své děti. Ano, jednou chci mít s Adrianem děti a chci být výborná matka.
Nevím, jak dlouho jsem běhala, ale už jsem měla za sebou osmnáct koleček. Ještě dvě a mám to za sebou. Rozběhnu se ještě rychleji a mám to za sebou. Dojdu k Dimitriovi a usměju se. Jsem sama se sebou spokojená. Ale Dimitrii se moc spokojeně netváří.
"Moc pomalé."
"Cože, takhle rychle jsem ještě neběžela." Co si to dovoluje. "Ale jsme tu kvůli boji, ne?"
"Ano." Přejde k žíněnce a stoupne si na ní, "tak mě přeper." Tohle bude zábava, pomyslím si. Přejdu k němu a okamžitě zaútočím. Jsem na něj pořád naštvaná, že mě nechal běhat ty stupidní kolečka. On, ale můj útok okamžitě odrazil a jednou ranou mě srazil na žíněnku. Lehl si na mě a přitiskl své rty skoro až k mému krku.
"Mrtvá. Znovu."
Nabídl mi ruku, aby mi pomohl na nohy, ale já ji odmítla a zvedla se sama. Jen jsem se vyškrábala na nohy, znovu mě srazil. A tak to šlo ještě několikrát po sobě.
Opět jsem se ocitla na zemi, zavalená Dimitriovým velkým tělem. Musím říct, že už mi to nepřipadalo tak zlé a možná se mi to i líbilo. Pomalu se blížil svými rty k mému krku, aby mi dnes již po několikáté zašeptal do ucha, že jsem mrtva.
Najednou se rozrazily dveře a dovnitř vletěl Adrian. Dimitri okamžitě vyskočil na nohy a já se pomalu také zvedla a nechápavě jsem na něj vyvalila oči.
"Co to má znamenat Rose! Čekal jsem na tebe před jídelnou a nepřišla si. Šel jsem se podívat, kde jsi, a vidím, že si asi měla lepší zábavu." Podívala jsem se nechápavě na hodiny a už půl hodiny jsem měla být s Adrianem na obědě.
"Promiň, Adriane, nějak jsem zapomněla na čas."
"To vidím." Řekne a koukne nenávistně na Dimitrie.
"Už jdu, zlato." Pomalu jdu ke dveřím, když mě zastaví Dimitrijův hlas.
"Rose, zítra zase v deset tady. Přijď v čas."
"To se ještě uvidí." Zašeptám spíš pro sebe než nahlas, ale asi mě slyšel, protože se tvářil nesouhlasně. Jen zakroutím hlavou a rozejdu se opět pryč. Dojdu k Adrianovi a políbím ho na tvář. Chytne mě kolem ramen a odejde semnou z tělocvičny.
Do jídelny jsme dorazili skoro, když už zavírali. Rychle jsem se najedla a mohla jsem opět vyrazit na odpolední vyučování.
To uteklo velmi rychle a já potom zamířila na pokoj. Adriana jsem našla u něj. Líně se poval na pohovce a usrkával víno rovnou z lahve. Moc se mnou nemluvil od té doby, co pro mě přišel do tělocvičny a teď se taky netvářil nijak zvlášť hezky.
"Co se děje zlato?"
"Nic. Mělo by se něco dít?" zeptal se tak nevinným hlasem, že kdybych ho neznala asi bych mu to i věřila.
"To mi řekni ty. Jsi nějak zamlklý a tváříš se naštvaně."
"Jen se mi nelíbí ten tvůj Ruský učitel." Ano rus, to je ten přízvuk co jsem u něj slyšela.
"Jsi tak roztomilý, když žárlíš."
"Já nežárlím, jen se mi nelíbí." Přejdu k němu, posadím se mu na klín a políbím ho.
"Víš, že mám jen tebe a nikdo jiný mě nezajímá."
"Já vím, lásko." Také mě vášnivě políbí, chytne mě do náruče a přenese k posteli. Položí mě na ni a pomalu svléká. V tom se ozve zaklepání na dveře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 26. května 2013 v 20:44 | Reagovat

Moc pěkné :-)

2 Tessinka Tessinka | 26. května 2013 v 22:13 | Reagovat

Tak že by Janine zase vyrušovala ?? :D :D nádhera !!! to čekání za to stálo !!! :D

3 sincerity sincerity | 27. května 2013 v 15:41 | Reagovat

hustý :D

4 gotička gotička | 27. května 2013 v 15:42 | Reagovat

kdo to klepe na dvířka.Já nevim proč, ale já osobně Adriana moc nemusim :-)Jinak pěkná kapča :-D  :-D  :-D

5 Niki Niki | 27. května 2013 v 16:34 | Reagovat

Ahoj, přidáš brzy další kapču viď? Jinak moc hezké

6 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | Web | 28. května 2013 v 11:22 | Reagovat

Nemůžu si pomoct, proti Adrianovi nic nemám, ale prostě se mi k Rose nehodí. Vůbec bych si neztěžovala, kdyby se rozešli.
Jinak doufám, že další bude brzo :-)

7 Anet Anet | 28. května 2013 v 18:15 | Reagovat

Hovno!!!!!!!!!!!! Hodi se k sobě!!! Dimitri je debil!Sry, vim ze skoro vsichni ho maj radeji ale ja proste ne!!nebavi me kdyz je furt s tym dimitiem nevim, s nim je to nuda.proste to chce nejakou zmenu.klidne by se tam mohl objevit i nekdo novej a ona nechala oba dva ale dimitri proste ne!!! navic porad nechapu jak se nekomu muze zdat ten D nejakej bozskej!!! adrian je mnohem vic sexy a má taky mnohem vetsi svaly!!! sry ale budu se opakovat Dimitri je vyzle!! xDD

8 Anet Anet | 28. května 2013 v 18:16 | Reagovat

Hovno!!!!!!!!!!!! Hodi se k sobě!!! Dimitri je debil!Sry, vim ze skoro vsichni ho maj radeji ale ja proste ne!!nebavi me kdyz je furt s tym dimitiem nevim, s nim je to nuda.proste to chce nejakou zmenu.klidne by se tam mohl objevit i nekdo novej a ona nechala oba dva ale dimitri proste ne!!! navic porad nechapu jak se nekomu muze zdat ten D nejakej bozskej!!! adrian je mnohem vic sexy a má taky mnohem vetsi svaly!!! sry ale budu se opakovat Dimitr je vyzle!! xDD

9 Anet Anet | 28. května 2013 v 18:18 | Reagovat

sakra se to nejak posralo ne?me to tam slejzlo dvakra.No to je jedno xD Jenom jsem se jeste chtela zeptat kdy bude dalsi kapitola?? a jeste jinak to zas bylo perfektni xD

10 sienna-parvani-spenser sienna-parvani-spenser | Web | 28. května 2013 v 21:24 | Reagovat

Chtěly by jste vědět, kdo to klepe na dvířka? Prozradím, že její matka to není. Jen další kapitola by mohla být ve čtvrtek, podle toho, jak příjdu z práce, teď vůbec nestíhám

11 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 28. května 2013 v 22:02 | Reagovat

Zaklepe Dimitrij :-) Nebo Abe :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama