9. kapitola

30. května 2013 v 20:46 | Sienna Parvani Spenser |  Kapitoly
Tak tady máte další slibovanou kapitolu. Doufám, že se bude líbit a teď už nebudu zdržovat a přeji příjemné čtení.Naštvaně odstrčím Adriana a jdu otevřít. Cestou nadávám, kdo to zase otravuje. Otevřu dveře a za nimi stojí Lissa.
"Ah-." najednou se zasekne a kouká na mě s otevřenou pusou. Pak mi dojde, že jsem jen v podprsence a kalhotách.
"Promiň, já…"
"To je dobrý Liss. Jen se obléknu, zatím se posaď." Lissa se posadila na pohovku. Já si šla pro tričko a Adrian se vyhrabal z postele s nesouhlasným mručením. Sednu si vedle Lissy a Adrian si sedne na polštář.
"Já jen, že přijel můj bratr. Nakonec je tu dřív, jen jsem myslela, že by to Adriana mohlo zajímat." Adrianovi se najednou rozzářily oči jako malému dítěti. Už se asi viděl, jak někde paří. Jeho špatná nálada byla ta tam a hned se začal vyptávat.
"A kde je? Staví se za mnou? Můžu ho vidět?"
"Adriane. Jasně že můžeš. Můj bratr zrovna vybaluje. Za dvě hodiny se za tebou staví."
"Dobře, sestřenko, díky." Lissa pochopí, že tady už nemá co dělat, zvedá se, na rozloučenou zamává a odchází. Adrian se na mě otočí a v očích mu lítají jiskřičky a zračí se v nich touha.
"Kde jsme to skončili zlato."
"Lásko, já myslím, že támhle na posteli." Čapne mě kolem pasu a hodil mě na postel. Moje tričko skončilo na podlaze ještě rychleji než předtím a kalhoty taktéž. S jeho oblečením jsem si hlavu moc nelámala. Tričko jsem prostě roztrhala a kalhoty zkopala. Když už jsme byli jen ve spodním prádle. Znovu někdo zaklepal.
"Zlato, pšš. Dělej, že nejsme doma." Ale za dveřmi se ozve.
"Pane Ivashkove, otevřete, já vás slyším." Asi Adrian nešeptal tak potichu jak si myslel. Shodím ze sebe Adriana, vezmu si saténový župan a zavážu ho na jeden uzlík. Otevřu dveře a za nimi stojí můj ruský instruktor. Chtěl něco říct, ale slova mu umřela na rtech a jen si mě prohlížel od hlavy až k patě.
"Soudruhu, nechceš bryndák?" jen se nechápavě na sebe podívám a zjistím, že se mi rozvázal župan. Už aspoň vím, na co koukal. Znovu si ho zavážu a zdá se, že to Dimitrie probralo.
"Soudruhu?"
"Ano, Soudruhu. Proč si vlastně tady?"
"Už vlastně nic." Otáčí se a odchází a než stihnu zareagovat, zmizí za rohem. Zavřu tedy dveře a otočím se na Adriana, který se naštvaně obléká, projde kolem mě beze slova a odchází pryč. Než jsem se stihla vzpamatovat a něco říct, už byl pryč.


Adrian POV:
Stojím před jídelnou a čekám na Rose, už má deset minut zpoždění. Nechápu, kde se mohla tak zdržet. Čekám ještě chvíli a pak se rozejdu směrem k tělocvičně, jestli se jí něco nestalo. Jakmile jsem rozrazil dveře tělocvičny, zjistil jsem, že jsem přišel právě včas. Ten Ruský strážce ležel na mojí Rose a vypadalo to jako, když jí chce políbit na krk.
"Co to má znamenat Rose! Čekal jsem na tebe před jídelnou a nepřišla si. Šel jsem se podívat, kde jsi, a vidím, že si asi měla lepší zábavu." Sice se mi omluvila, ale stejně jsem byl pořádně naštvaný. Jí jsem to i věřil, ale aura toho Rusa se mi vůbec nelíbila. Přitáhl jsem si Rose do náruče, aby viděl, že je moje a šli jsme se společně naobědvat. Moc jsem toho za celou dobu nenamluvil, a když odešla na odpolední vyučování, zamířil jsem okamžitě k sobě na pokoj a rozdělal si láhev vína.
U druhé lahve přišla Rose a ptala se co se děje. Snažil jsem se jí přesvědčit, že nic, ale ona mě tak dobře zná a nevěřila mi. Nakonec jsem jí přiznal, že se mi její nový učitel nelíbí. Ještě mě ujistila, že má jen mě, ale pak už jsem ji jen přenesl k posteli a vášnivě políbil. Těšil jsem se na ni a na její tělo, užíval si naší společnou blízkost, když někdo zaklepal na dveře. V duchu nadávám, proč sem vůbec někdo leze, ale to už Rose jde otevřít dveře. Stojí tam Lissa a o něčem se spolu povídají, ale já je nevnímám. Jen jsem zaregistroval, že Lissa přešla k pohovce, tak jsem se začal zvedat z postele. Lissa jen přišla říct, že přijel její bratr a to už jsem v hlavě plánoval velkolepý mejdan, který spolu uspořádáme. Rozloučím se s ní a ona okamžitě odchází z pokoje.
"Kde jsme to skončili zlato?"
"Lásko já myslím, že támhle na posteli." Odpoví mi. Na nic nečekám, popadnu ji a hodím ji na postel. Její oblečení skončilo skoro okamžitě na podlaze a mé poletí potom rovnou do koše. Prohlížel jsem si její krásné tělo, které teď bylo jen ve spodním prádle, když se ozvalo to proklaté zaklepání znovu. Chtěl jsem předstírat, že nejsme doma, ale asi jsem šeptal víc zadýchaně, než jsem myslel. Rose mě ze sebe shodila, uvázala si župan a šla otevřít. Za dveřmi stál Belikov a sliny mu skoro kapali na tričko. Strašně mě to rozzuřilo, jak tam viděl Rose stát jen ve spodním prádle. Jeho aura zářila jako disko koule. Ani jsem nevnímal, o čem se baví a začal se oblékat. Jen jsem viděl, jak odchází, oblékl jsem si mikinu a také odešel z pokoje bez jediného slova.
Měl jsem namířeno za Andrém. Sice jsem přesně nevěděl, kde bydlí, ale zkusil jsem zaklepat na jeden z pokojů pro hosty. Vyšlo to, za dveřmi stál André Dragomir.
"Ahoj kamaráde, ani nevíš, jak jsem rád, že tě vidím."
"Ahoj Adriane. Chtěl jsem se za tebou stavit, ale když už jsi tady, tak pojď dál." Vejdu do jeho pokoje a usadím se na pohovce. André se posadí do křesla naproti mně a zeptá se.
"Co se děje? Vypadáš naštvaně." Myslím, že to trefil přesně. Začnu mu tedy vyprávět, co se mi přihodilo. Vyprávím mu o Rose, jak jsme se seznámili. Jak jsem se do ní zamiloval na první pohled. O celých dvou letech, které jsme trávili v Turecku i v Americe. Jak jsme pak přišli sem na akademii i o mém dnešním zážitku z tělocvičny a pak z našeho pokoje. André mě celou dobu pozorně poslouchá. Pak se jen šibalsky usměje a říká. "Kámo. Jestli chceš, pomůžu ti tvůj problém vyřešit." V ruce se mu objeví ohnivá koule.
Nevím, čím to bylo. Jestli tím alkoholem nebo mým neuspokojeným vzrušením, ale jeho nápad se mi zamlouval, pak ale dodal něco, co mě málem srazilo na kolena.
"Proč si mu nenabídl, aby se přidal?" tak teď jsem měl chuť mu jednu vrazit.
"André, kdybych tě neznal tak dlouho, asi by ti jedna přilítla."
"Jen klid, já si dělal jen srandu." Jen se usměju a řeknu.
"Ale ten tvůj první nápad se mi opravdu líbí víc a víc. Tak pojď, jdeme na to."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 30. května 2013 v 23:08 | Reagovat

Hlavně ať nevyvede nic špatnýho ..mám Adriena ráda a zrovna v téhle povídce se mi víc líbí s Rose .... ;)

2 Niki Niki | 31. května 2013 v 6:46 | Reagovat

Já vím, že na tebe nejspíš moc pospíchám, ale...kdy bude další kapitola? :-)

3 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 31. května 2013 v 7:21 | Reagovat

Moc zajímavé :-)

4 gotička gotička | 31. května 2013 v 11:25 | Reagovat

Skusej mu něco udělat a já budu vraždit .Ale hezká kapša :-D

5 sincerity sincerity | 31. května 2013 v 13:04 | Reagovat

povedený, prej jestli nechce bryndák :D

6 sienna-parvani-spenser sienna-parvani-spenser | Web | 31. května 2013 v 21:37 | Reagovat

holky vůbec nevím, kdy bude další kapitolka, protože noťas, co mám půjčený musím odevzdat a nový bude až tak za 14 dní nejdříve. takže se moc omlouvám a budu se snažit nějak přidávat z práce.

7 Anet Anet | 1. června 2013 v 12:18 | Reagovat

Páni!!! Já kdybych byla tím adrianem tak bych sla rovnou tomu dimitrimu vrazit!! xDD nejvic me zajima co udela ten jeji otec az zjisti ze mu ten špeh jede po jeho dcerunce xDD to se snim ani nemusi ten adrian srat xDD vazne uzasna kapitola!!
strasne strasne mocmocmocc se tesim na dalsi :-D  :-D  :-D

8 Kačíí Kačíí | Web | 1. června 2013 v 12:28 | Reagovat

Úžasná kapitolka,... těším se na další :D :D :-D

9 verulinka verulinka | 3. června 2013 v 1:42 | Reagovat

Teda to je vazne super povidka, nemuzu se dockat na dalsi :-) Ale doufam ze Rose nakonec bude s Dimkem :-P i kdyz Adrian je taky sexy 8-) .

10 Cassi Cassi | Web | 3. června 2013 v 2:23 | Reagovat

Já doufám, že to Adrianovi nevyjde a Dimkovi nic neudělá. Naopak by mohl Dimitri rozbít hubu Adrianovi :-)

11 Tessinka Tessinka | 3. června 2013 v 15:44 | Reagovat

Kdy nám přidáš další kapitolku ??? ;)

12 Anet Anet | 3. června 2013 v 17:21 | Reagovat

Ale hovno cassie!!! ikdyz myslim ze adrin by dimitrie vpoho dal!! podivej se na ty jeho svalouse xDDDD jaj dala bych ssi rict ale dimitri fuj fuj fujky!!!!xdDD dobre neni zas tak skaredej ale kazdej musi uznat ze adrian je mnohem vic sexy!!!! :-D  :-D  :-D

13 Tessinka Tessinka | 6. června 2013 v 17:22 | Reagovat

Kdy nám dáš další kapitolku ?? :D já už to nevydržím :D

14 "ROSE" "ROSE" | 9. června 2013 v 12:38 | Reagovat

[12]: Ty se do Dimitrije nepřestaneš navářet co? :D Uznávám Adrian je sexy ale na mou lásku Dimitrije prostě nemá. 8-)

15 Anet Anet | 9. června 2013 v 13:31 | Reagovat

Ne neprestanu xDDD nevim jako proste v pravy knizce jak tam to bylo tak me k sobe i sedeli jo proste mela nakej malej romanek s adrianem a nakonec skoncila s dimitriem, ikdyz mi porad bylo lito toho adriana. jo vpoho ale kdyz kazdej pise nejak pribeh o nich a pokazdy furt skoncim s tim dimitrim uz je to proste ohrany!!!!! at jde do prdele!!! chci aby byla s adrianem nebo aby se tam objevil nekdo novej s kym zustane na delsi dobu ale ne furt dimitri.....!!a porad musim opakovat adrian je mnohem vic sexy!!! a dimitri je jak tyc s pár hrbolkama...nechapu jak jeho muzou strkat na dhampira..vudyt ma bejt svalnatej a ne tyc....xdDDDDDDD proste chci aby byla s adrianem!!! JOoo!!! xDD

16 Tessinka Tessinka | 9. června 2013 v 15:54 | Reagovat

Já jsem teda neutrál ... je mi v podstatě jedno ským Rose skončí.... ale Anet, Richelle popisuje Dimitrije jako hodně svalnatýho .... a musí být když pořád cvičí a posiluje ..... a neříkám že Adrien nemá svaly ale přece jenom je to pařmen kterej je línej .... je to tak ... takže si upřímně nemyslím že by byl svalnatější než Dimitrij .... :) ale rozhodně miluju Adriena i Dimitriho .... s každým z nich byla Rose jiná ;)

17 Anet Anet | 10. června 2013 v 17:11 | Reagovat

Nj xDDD to je fakt ale vsichni davaj na dimitrie tutok zizalu xDD a adrian je tu fakt sexy takze jsem pro nej xD jo kdybych nevedela koho navrhujou za dimitrie na ten film tak bych si rikala jo asi bude vic sexy dimitri ale uprime uz me dimitri leze krkem..vzdycky skonci snim..proste vzdycky zadna vyjmka.... to me sere..!!!a s adranem je prdel xDD dimitri je moc vaznej ale obcas mam i svetli chvilky ze a taky jsem vpoctate rada ze je snim ale proste adriana mam radeji.... :-D  a tadyk je strasne mocmocmoc sexy!!!! xDDD mnammnammnam ....xDDD

18 Tessinka Tessinka | 11. června 2013 v 12:02 | Reagovat

Non nikdo ti to nerozmluvi ;D a kdy nam das dalsi kapitolku ?? ;)

19 Tessinka Tessinka | 14. června 2013 v 8:41 | Reagovat

Ja vim ze porad otravuju, ale muzes si za to sama, ze tak dobre pises :D kdy nam das dalsi kapitolku?? Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ja iz mam abstak :D

20 Anet Anet | 14. června 2013 v 16:25 | Reagovat

Ja taky xDDDDDD kontroluju to tady skoro kazdej den xDD Takze taky mmocmocmocmocmco prosim o dalssi brzkou kapitolu!!! xDDDD ses skvela a jak tady zminovala tess xDD muzes si za to ssama nemas mit tak genialni mozek xDD

21 Anet Anet | 19. června 2013 v 17:52 | Reagovat

Ja se snad ztoho cekani poseru!!!! XDD

22 Tessinka Tessinka | 24. června 2013 v 13:35 | Reagovat

porsíím dej nám další kapitolku ;)

23 Anet Anet | 25. června 2013 v 19:30 | Reagovat

mam zas zaracha:(((( nudim sa!!! prosim chcu dalsju....uz dlouho to jsi sem nepridala a tohle je jedinej blog kde rose konecne neni jen s dimitrim...konecne aspon jeden!! xDDD prosim moc prosim na kolenou klecim(ok ne doslova ted sedim) ale to je jedno no proste moc prosim o dalsi kapitolu!!!

24 Jassy R. Blake Jassy R. Blake | 27. června 2013 v 9:36 | Reagovat

Tak jsem to dneska všechno přečetla a docela se mi to líbí. Akorát teda u té jedné kapitoly, kde bylo popsané jak Dimka sledoval Rose to mi přišlo trošku creepy, ale jinak fajn povídka a chtělo by to další kapitolku :-)

25 Anet Anet | 27. června 2013 v 16:46 | Reagovat

Připadam si jako pitomec co sem chodi kazdou chvulku xDDale co mam delat??ok jsou i jiny stranky...ale zadny kde by to neskoncilo tak ze rose bude s dimitrim...blabla a totok me hodne chytlo....navic musim trcet doma!!Beee!!!s a jsem momentalne svorc coz je taky na nic...beee!!!!ne oprava mam 50 kolunek.. hmm..fakt hodne si za to kupim nejakej suprovej bourak co myslite???xDDxDD no nic...ale vazne moc prosim o dalsi kapitolu...ja se fakt strasne nudim..do sesti musim bejt doma(mati pride z prace..)a co pak??? ok pisu si knizku ale to se mi tedkok nechce a cist nejaky kraviny taky ne....ale totok neni kravina...ach jo no tak zas musim cekat...strasny monology tu pisu ja vim xDDD ale je proste nuda...

26 Anet Anet | 27. června 2013 v 16:53 | Reagovat

A dneska jeste driv musim bejt doma...(to jsou tu totiz uz skoro vsichny jako bracha jeji pritel atdd...a to by na em praskli..asi)zitra si asi vyzebram nejaky prasulky(doufam xDD mam hrozny znamky xDDD pokud teda nekomu neprijdou v osmicce tri ctvery vpohode xDDD) a mozna taky budu moc bejt dluhhsii venku...hmm..jen mozna xDD kdyz mam mejt zaracha az do pateho coz su nprazniny coz je hrozny...sakra az do pateho no tak dlouho te tu budu asi otravovat mozna den co den xDDD no dokud tu nebudoe nova kapitola...pokud to te doby bude...uhh...jdsem hrozna..vim ze nikoho neavi si cist ty moje monology a toho jAK je mi nanic ae me to bavi takze ma te smulu lidi xDDD

27 Anet Anet | 2. července 2013 v 23:29 | Reagovat

AAAAAA....ono to tu jeste neni?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((( budu plakat....xDD ne fakzt kdy tu bude dlasi?? vim ze strasne otravujem ale proste..iii.je to strasne dlouho co to tu nebolo a ja chcu dalsia!!!!!!!v patok jedem na tejdem do tuniska talze tu nebudu...budete mit odeme klid ale proste prosim at too tu pak uz je...zitra pak jeste ctvrtek a pak tu nebudu (jako tady kde bydlim) tejden!!! se poseru co tam?? moztna tam budou hezci kluci...ale stejnak jim nebudu rozumet:(( takze je to celkem na hovno!! jo uz nemam zaracha xDD uz davno mamka na to asi zapomela nebo to proste nersila asi xDDD no nic prosim dalsi kaitolu!!!!

28 Anet Anet | 2. července 2013 v 23:30 | Reagovat

kdo si to precte je borec xDD me by se rozhodne nechtelo...xDD

29 Anet Anet | 3. července 2013 v 22:01 | Reagovat

Jezisi!!kdy tu bude dalsia?? uz dneska me nnasral jeden picus a ted uiz i totok me sere!!! zachvilu jedu a ono to tu furt neni!! ja se jdu objesit!! ne kecam xDD ne fakt kdy to tu bude??, jsem jak stihacka...ale ptroaste ja chcu dalsi!!
Prosim dlasi!!! na kolenou klecim a plosim!!!! daůlsi dalsi!!!

30 Anet Anet | 13. července 2013 v 12:22 | Reagovat

No twl ono tu tok vazne jeste neni?!!!!!!! omg!!!!!!!!!!!no nic tak se zas kuknu za tejden akle tohle je na sracku...vazne!!!!!

31 "ROSE" "ROSE" | 14. července 2013 v 12:02 | Reagovat

[30]: mám takový nepříjemný pocit že se tu další kapča neobjeví ani za týden :( což je škoda :( :(

32 Eliss Eliss | Web | 17. července 2013 v 23:10 | Reagovat

je to skvělá kapitolka...jen doufám že tu bude brzo další :-x

33 Tessinka Tessinka | 18. července 2013 v 16:03 | Reagovat

[31]: v tomto případě musím souhlasit s Rose... když se tu další kapitola neobjevila tak dlouho, tak už se neobjeví možná vůbec...

34 Eliss Eliss | Web | 18. července 2013 v 19:10 | Reagovat

[31]: doufám že po těch dvou mesících by mohla...jen jestli nezapoměla že má nějaky blog :-(  :-?

35 "ROSE" "ROSE" | 19. července 2013 v 13:25 | Reagovat

[34]: Podle mě nezapoměla, ale asi neví jak pokračovat v povídce nebo se ji nechce a nebo poslední možnost nemá čas (a tomu moc nevěřím)no uvidíme možná se za nějaký čas ozve.

36 Tessinka Tessinka | 20. července 2013 v 9:14 | Reagovat

[35]: já bych naopak jako nejlepší variantu viděla buď , že nemá už čas nebo se jí nechce.... protože ona psala povídky i na jiných blogách a tam těch nápadů měla spoustu a byla do toho psaní celá žhavá... ale máš pravdu snad se ozve :)

37 "ROSE" "ROSE" | 20. července 2013 v 12:20 | Reagovat

[36]: můžeme jen spekulovat jak to je taky je tu možnost že ji sebrali PC :-? no když se ozve tak nám to třeba řekne jak to bylo ;-)

38 Light Lady Light Lady | Web | 20. července 2013 v 15:22 | Reagovat

Ahoj, strašně se omlouvám... nechci spamovat, ale tohle by třeba pomohlo dalším holkám se stejnými potížemi . Prosím mrkněte se na můj blog.... jde tam o hodně ;) a ještě jednou se omlouvám za spam ..  děkuju ;)

39 LussyNda LussyNda | Web | 20. července 2013 v 16:48 | Reagovat

[37]: Vzhledem k tomu, že Sienna nemá ještě v provozu počítač tak těžko se tu v nejbližší době kapitoly objeví, ale nepochybuju o tom, že se tady objeví co možná nejdřív. :-)

40 "ROSE" "ROSE" | 20. července 2013 v 17:16 | Reagovat

[39]: díky za zprávu :-) fakt jsem si oddychla :-) měla jsem fakt strach že třeba skončila s touhle povídkou :-)

41 Tessinka Tessinka | 20. července 2013 v 19:43 | Reagovat

[39]: oo .. děkuju :) už jsem se bála, že na nás zapomněla ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama