12. kapitola

4. srpna 2013 v 14:09 | Sienna Parvani Spenser |  Kapitoly
další kapitolka


Když se mi konečně podaří doběhnout ta hrozná kolečka, je už tolik hodin, že můžu rovnou vyrazit na oběd. V šatně se jen rychle osprchuji a mířím do jídelny. Už z dálky vidím, jak mi jde naproti Adrian s Andrém.
"Malá dhampýrko, jsi nějak naštvaná. Co se ti stalo."
"Ten pitomec mě nechal běhat třicet stupidních koleček a nazval mě tatínkovou holčičkou. Tohle mu jen tak neprojde. A co víc, nejhorší je že, můj otec trvá na tom, abych s ním trénovala, nechce ho odvolat. Já ho nechci."
"Zlato, to se dá snadno zařídit." Řekne a mrkne na Andrého, který se šibalsky usměje.
"Zatím si s tím poradím sama, Adriane, ale tvou nabídku si zapamatuji." Chytne mě kolem ramen a rozejdeme se společně do jídelny. Odpolední vyučování také probíhá rychle, a když se večer vracím na pokoj, čeká mě velké překvapení a podobě balícího Adriana.
"Co to děláš, zlato?"
"Miláčku, mluvil jsem s mojí pratetou a mám ihned na pár dnů odjet na královský dvůr. Ale neboj, za čtyři dny mě tu máš. Budeš mi moc chybět, ale neboj, budu tě každý den navštěvovat ve snech, ano?
"A proč odjíždíš, já nechci, aby si jel. Anebo pojedu s tebou. Jo to je ono, hned to zavolám otci."
"Rose, počkej, teta říkala, abych přijel sám. Ty máš zůstat tady. Zlato, nevím, o co jde, za chvilku jsem tady, neboj." V jeho očích je takový smutek a vidím na něm, jak moc ho to mrzí.
"Dobře, zlato, ale budeš se mi každý den hlásit, ano?" řeknu a jdu ho políbit. Pak už mu jen pomáhám s balením a jdu ho doprovodit k branám akademie. Tam mě ještě vášnivě políbí.
"Večer čekám, lásko, budeš mi moc chybět."
"Ty mě taky. Miluji tě" řekne jen, nastoupí do auta a naposledy mi zamává. Bude mi moc smutno. Pomalu odcházím zpátky na pokoj, když za stromem zahlédnu nějaký stín. Rozejdu se tím směrem a najednou se naproti mně objeví Dimitrii.
"Co tu děláš soudruhu? Ty mě snad sleduješ?"
"Jak tě to napadlo, to bych si nedovolil, jsem na obchůzce."
"A proč se tedy schováváš za stromem jako ustrašené zvířátko?"
"Jen jsem nechtěl rušit vaši dojemnou chvilku." Slova mu kapala z úst jako jed. Co to má sakra znamenat?
"Takže si nás pozoroval, je to tak." A teď mi konečně svitne, kdo prozradil otci, že jsem měla trávu. "Ty si informátor mého otce. Ty slizký hade. Co si to vůbec dovoluješ, hrabat se v mém soukromí." Řeknu a projdu naštvaně kolem něj. Ještě se naposledy otočím a křiknu na něj: "zítra se mnou na trénink nepočítej. Nechci tě vidět."
Dojdu naštvaně k sobě na pokoj a plácnu sebou na postel. Adrian bude ještě tak dvě hodiny v letadle a ozve se mi až tak za pět hodin. Nejdříve si promluví s královnou, ale to už budu spát. Pomalu přejdu do koupelny a dám si rychlou sprchu. Ani jsme se nestihli pořádně rozloučit. Ale ve snu to určitě napravíme. Horká voda mi stéká po těle a uvolňuje všechen můj smutek. Bude mi moc chybět. Zvykla jsem si mít ho každý den vedle sebe a ráno se vedle něj probouzet. Naštěstí to bude jen pár dnů a hned ho budu mít u sebe. Vylezla jsem ze sprchy, vlasy si vysušila ručníkem a oblékla si pyžamo. Šla jsem rovnou do postele, aby mi to rychleji uteklo a skoro okamžitě usnula. Nevím, jak dlouho jsem spala, ale najednou jsem se ocitla opět u mě v pokoji, ale byla jsem vzhůru a přede mnou sál Adrian. Hřejivě se na mě usmál a šel rovnou ke mně. Vášnivě mě políbil a tlačil mě rovnou k posteli. Šla bych i dobrovolně. Pomalu mě položil na postel a nalehl na mě. Začal mi sundávat tričko a pak i kalhoty. Jeho oblečení jsem mu také sundala, až jsme oba skončili nazí a mohli splynout v jedno. Bylo to nádherné a ve snu jsme si ani nemuseli dělat starosti s ochranou, protože tady jsem nemohla otěhotnět. Bylo to krásné, opojné a jemné. Zároveň v tom ale bylo i něco zvířecího. Jedním slovem to bylo nádherné. Pak jsme jen leželi vedle sebe na posteli a hladili se po našich nahých tělech.
"Zlato, už budu muset jít, tohle mě moc vyčerpává."
"Dobře, ale zítra se mi zase ozvi, ano. Miluji tě, Adriane."
"Taky tě miluji, uvidíme se zítra malá dhampýrko." Řekne jen a sen se rozplynul. Pak jsem se propadla do černoty spánku.
Abe POV
Před chvilkou mi volala královna, že odvolala Adriana ke dvoru. Náš plán se dal konečně do pohybu a já musím jen zavolat Belikovovi. Vytočím na mobilu jeho číslo a čekám na přijmutí hovoru.
"Dobrý den pane Mazure."
"Ahoj Belikove, mám pro tebe další úkol. Adrian byl odvolán ke dvoru a ty musíš svést Rose."
"Cože? To po mě nemůžete žádat, nemůžu se vyspat s vaší dcerou, to nejde."
"Nemáš se s ní vyspat, ty hlupáku. Jen potřebuji, aby zapomněla na Ivashkova. Královna s ním má své vlastní plány a já nechci, aby se moje dcera moc trápila."
"Dobře, okusím se, ale nejsem si moc jistý, jestli se mi to podaří. Je na mě naštvaná, protože jí došlo, že to já jsem vám prozradil, že měla marihuanu."
"Jak to zařídíš, nechám na tobě, ale pamatuj, že je to důležité."
"Budu vás informovat pane Mazure." S tím ukončím hovor.
Dimitrii POV
Po rozhovoru s Mazurem jsem byl na rozpacích. Samozřejmě jsem chtěl Rose, ale tohle se mi moc nelíbilo. Bylo to proti mým zásadám. Byla to zadaná žena a já nechtěl využívat toho, že Ivashkov odjel ke dvoru. Chtěl jsem jí získat čestně jako každý jiný muž. Tohle budu řešit až zítra, pomyslím si a zalezu do postele. Usnu skoro okamžitě. Ráno se probudím brzo. Nevím, co mám dělat. Mám ještě spoustu času, než budu mít trénink s Rose, a tak si jdu zaběhat. Oběhnu celý kampus a zamířím rovnou do tělocvičny, abych tu už byl, až přijde. Čekám už nějakou dobu a zdá se, že nehodlá dorazit ani dnes. Co mám s tou holkou dělat, to netuším. Vyjdu k jejímu pokoji, zaklepu a žádná odpověď. Pomalu otevřu dveře a nakouknu dovnitř. Rose leží v posteli a spí. Je tak nádherná, tak nevinná. Pomalu k ní přistoupím a její ústa se zrovna mírně našpulila. Asi se jí něco zdá. Nevím, co mě to popadlo, ale najednou jsem se přistihl, jak se moje tělo sklánělo k ní a já jí políbil na ústa. Ta její se mírně otevře a vyšla mi vstříc. Prohloubil jsem náš polibek a po chvilce se odtáhl. Došlo mi totiž, co to vlastně dělám. Byl jsem jako ve snu. Bylo to to nejkrásnější, co jsem kdy zažil. Ona se mírně otřásla a pak rozespale promluvila:
"Adriane."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Arwen Arwen | Web | 4. srpna 2013 v 15:10 | Reagovat

Svest Rose? To je teda tata... Sama nevim, jestli spis nechci, aby byla Rose s Adrianem (presto ze jsem ve vetsine pripadech team Dimitri), tak ci tak pochybuju, ze by se Adrian jen tak rozesel s Rose... Kapotola byla uzasna - nedala bys nam tu dalsi driv? - vazne me zajima Rosina reakce, az si uvedomi co Dimitri udelal (a co jeji otec a kralovna naplanovali :D).

2 Tessinka Tessinka | 4. srpna 2013 v 18:12 | Reagovat

Teda :D tak tohle jsem opravdu nečekala .... :D já jsem taky názoru, že se Rose s Adrianem jen tak rozejdou během 4 dní .... :D ale bylo by příjemné kdyby to přečkali a nakonec zůstali spolu :D

3 sincerity sincerity | 4. srpna 2013 v 18:57 | Reagovat

Moc hezky napsaní kapitolka. Jinak jsem team Dimitrij, ale když už je Rose s Adrianem, tak nechci, aby ho zradila. A co si to její otec a královna dovolují? A jestli Rose podvede Adriana a pak se dozví, že to bylo od Dimky částečně z cizího popudu, tak to bude fakt mazec... " rel="nofollow">::D

4 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 4. srpna 2013 v 20:29 | Reagovat

Chudinka Dimka, když jí konečně políbí, tak mu řekne Adriane. Moc to přeji Dimitriovi. :-)

5 Anet Anet | 4. srpna 2013 v 22:57 | Reagovat

Jaj to je kretén!!!!Doufam ze az rouse zisti kdo si dovolil ji strkat jazykk do pusy tak mu vzazi!!!!!!!!! a uz snim nikdy nepromluvi!!!!!a taky otec jak kralovna hovada!!!!!!!!!! vsem bych vrazila!!!at chcipnou..............:D

6 Eliss Eliss | Web | 4. srpna 2013 v 23:00 | Reagovat

juj jestli se Rose dozví co mu přikázal jej táta tak brzy Abe nebude mezi živími...jinak jim to samozřejmě přeju :-) jinak moc hezká kapitolka :-) taky sem se tě chtěla zeptat jestli si te můžu dát do Affs? :-)

7 Natali Natali | 15. října 2014 v 19:56 | Reagovat

Jako chápu, že nechce, aby byla Rose smutná, ale tohle? To je moc!! Jinak úžasný díl..=D :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama