13. kapitola

11. srpna 2013 v 14:10 | Sienna Parvani Spenser |  Kapitoly
další kapitolka je tady, doufám že se bude líbit...


Na svých rtech jsem ucítila krásný vlhký polibek a tak jsem se mu poddala. Že by se Adrian vrátil dřív, než měl. To by bylo úžasné. Ale tenhle polibek byl v něčem jiný. Bylo v něm spousta elektrického jiskření a byl daleko víc opojný. Polibek se ukončil a j ještě se zavřenýma očima zašeptám:
"Adriane." Pomalu otevřu oči a uskočím leknutím. Nade mnou se sklání obrovský rus a kouká na mě vyjeveně.
"Co si to dovoluješ." Zakřičím na něj a vrazím mu facku. "Tohle si ke mně dovolovat nebudeš. Nejsem žádná líbací panna na potkání. Počítej s tím, že se o tom dozví můj otec. Vypadni z mého pokoje." Okamžitě odešel, na tváří ještě červený flek od mojí facky. Popravdě, ne že by se mi ten polibek nelíbil. Snad to byl i nejhezčí polibek v mém životě, ale to neznamená, že si tohle může dovolit. Já miluji Adriana, ale proč mě tedy Dimitrii přitahuje? Sama svým pocitů nerozumím. Vykopu se z postele a jdu do sprchy. Pustím na sebe ledovou vodu, abych se vzpamatovala. Tohle se mi ještě nikdy nestalo a já jsem z toho zmatená. Vyjdu ze sprchy, obleču si rovnou tepláky s tričkem. Jdu si zaběhat, abych si pročistila hlavu. Je toho na mě nějak moc poslední dobou. Adrian je pryč a můj ranní polibek od Dimitrie mě rozpálil, i když netuším proč. Doběhla jsem až k chatě strážců, kde mě posledně našel Dimitrii a chtěla ji oběhnout, když mě zastavila jeho slova.
"Rose, počkej, musíme si promluvit."
"Ne, to tedy nemusíme, nech mě na pokoji, jasné." Chci, vyběhnou dál, když mě zachytí jeho silné ruce a otočí si mě proti sobě. Můj pohled spočine na jeho rtech, které mě ráno líbali, a já na okamžik zatoužila po dalším polibku. Co se to se mnou jen děje. Pomalu jsem k němu naklonila hlavu, ale hned jsem jí zase odtáhla, protože tohle nebylo správné. Měla jsem Adriana, a i kdyby ne, tohle by nešlo, oba budeme strážci a na vztah by nám nezbýval čas. Tak proč mě Dimitrii tak přitahuje, když vím, že to není správné. Možná to bude právě tím. Chtěla bych okusit něco zakázaného. Až nebezpečně si uvědomuji blízkost našich těl a zdá se, že Dimitrii taky, protože ode mě okamžitě odstoupil a pustil mě. Elektrické jiskření, které mi projíždělo pokožkou na místě, kde se mě dotkl, okamžitě ustalo.
"Rose, to ráno mě moc mrzí. Neměl jsem to dělat. Nezlob se."
"To si teda neměl. Tohle není správné. Navíc miluji Adriana." Při těchto slovech jsem zaznamenala, jak se mu stáhla tvář bolestí. Teď už tomu nerozumím vůbec.
"Já vím, nezlob se." Řekne a tváří se jako odkopnutý pes.
"Netvař se tak." Řeknu a bezmyšlenkovitě se k němu rozejdu. Zastavím se kousíček od něj a nechápu, co se to se mnou děje. Proč mám chuť ho tady utěšovat jako malé dítě. Nechápavě se na mě podívá a skloní ke mně hlavu. Mírně jí zakloním, aby mě lepší přístup a naše rty se setkají. Uvnitř mě vybouchl ohňostroj elektrických jisker a já myslela, že se na místě rozpustím. Tento polibek byl delší a smyslnější. Dimitrii mi zajel jednou rukou do vlasů a druhou si mě za pas přitáhl k sobě, aby mě měl co nejblíže. Po chvíli mi dojde, co to tu vlastně dělám a s kým. Mírně se odtáhnu a sundám jeho ruku z mého pasu. Začnu pomalu utíkat pryč. Tohle se nemělo stát. Právě jsem podvedla Adriana. Nebylo to správné, tak proč se mi to líbilo a chtěla jsem, aby pokračoval. Jsem taková děvka. Tohle se Adrian nesmí dozvědět a už se to nesmí nikdy opakovat. Doběhla jsem k sobě na pokoj a zamkla za sebou dveře. Potřebovala jsem si s někým promluvit, ale skoro nikoho jsem tu neznala, tak dobře, abych mu v tomhle věřila. Navíc je právě vyučování, na které já nemusím chodit. Rozhodnu se pro další rychlou sprchu a jdu na oběd. Sednu si vedle Lissy a dám se do jídla. Celou dobu jsem potichu. Před odchodem se mírně k Lisse nakloním a zeptám se jí:
"Můžeš se u mě odpoledně stavit? Sama, prosím."
"Jasně, budu tam."
"Tak zatím ahoj."
Byla jsem u sebe na pokoji a nedočkavě čekala, až se objeví Lissa, když se konečně ozve zaklepání na dveře. Rychle je otevřu a vpustím jí dovnitř.
"Liss, můžu se tě zeptat na něco osobnějšího ohledně pouta?"
"Jasně, že můžeš."
"Když ti prozradím tajemství a nechci, aby ho někdo zjistil, můžeš to utajit před Andrém, aniž by to on zjistil."
"Jasně, to můžu. Děje se něco Rose? Mě můžeš říct všechno."
"Dnes ráno mě políbil Dimitrii. Přišel sem ke mně do pokoje a dal mi pusu. Než jsem se vzpamatovala, začala jsem mu polibek oplácet. Pak jsem mu vrazila facku, když mi došlo, co dělá a vyhodila jsem ho. Abych se uklidnila, šla jsem si zaběhat a na kraji kampusu jsem na něj opět narazila a nějak jsem neodolala a nechala se znovu políbit. Bylo to nádherné a chvilku jsem dokonce chtěla, aby pokračoval. Nevím, co se to se mnou děje."
"Rose, to je normální, že chceš poznat i něco jiného. Adrian je tvůj první viď."
"Ano, a Christian ne?"
"Ne, dříve jsem chodila s jedním klukem a vyspala se s ním. Ale nemilovala jsem ho. Měla jsem ho ráda jako kamaráda, ale nic vím. Pak jsem poznala Christiana a zamilovala se do něj."
"Já nevím, co mám dělat Liss. Miluji Adriana a Dimitrii mě přitahuje. Co mám dělat? Tohle se Adrian nesmí dozvědět."
"Neboj, tak mu to neříkej a uvidíš, že se to samo nějak časem vyřeší. Kdy se Adrian vrací?"
"Za dva dny." Doufám.
"Neboj, do té doby se to spraví a nějak to vyřešíš."
"Děkuji ti, Liss." Tento rozhovor mi opravdu pomohl. Hned jsem se cítila lépe. Lissa pak odešla a nechala mě tam samotnou. Vlezla jsem hned do postele a doufala jsem, že se třeba dneska Adrian někde opije a nebude mě chtít navštívit. Nevím totiž, jak bych se dnes měla přetvařovat. Stále jsem byla plná dojmu z dnešního dne. Takové štěstí jsem však neměla. Jakmile jsem usnula, objevila jsem se na mýtině v lese. Na zemi byla deka a vedle košík s občerstvením. Někdo mi ze zadu zakryl oči. S úsměvem jsem se otočila a políbila Adriana na přivítanou. Mé předchozí starosti se okamžitě rozplynuly.
"Ahoj, malá dhampýrko, dneska nějak záříš. Tedy myslím tvá aura."
"To je proto, že jsi tu se mnou."
"Tolik si mi dnes chyběla, zlato." Řekne, ale moc šťastně se netváří. Něco se děje, to jsem poznala okamžitě.
"Co se děje, Adriane? A nezkoušej zapírat, já to poznám."
"Dobře, moje milovaná prateta mi oznámila, proč mě odvolala zpátky ke dvoru a líbit se ti to určitě nebude."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 11. srpna 2013 v 14:37 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka :-)

2 stvoreni-noci stvoreni-noci | Web | 11. srpna 2013 v 16:04 | Reagovat

úžasná kapča :-D už se těšim na další :-)

3 Tessinka Tessinka | 11. srpna 2013 v 19:26 | Reagovat

Takhle to useknout ???? :D děláš si srandu :D já tě zabiju :D jinak naprosto úžasná kapitolka !!!! Já jsem pro oba týmy , jak pro Dimku tak pro Adriena .... ale v téhle povídce by bylo příjemné kdyby to Rose s Adrienem přežili a zůstali spolu... ale závěr necháme na tobě, třeba nakonec neskončí ani s jedním z nich :D přidej nám další kapitolku prosím co nejdřív budeš moct :)

4 "ROSE" "ROSE" | 12. srpna 2013 v 11:46 | Reagovat

Za ten useknutej konec by tě měly ukřižovat :D  :D  jinak nemám co vytknout ;-)

5 stvoreni-noci stvoreni-noci | Web | 12. srpna 2013 v 12:21 | Reagovat

Můžu si tě prosim dát do affs? :-D

6 Anet Anet | 12. srpna 2013 v 20:56 | Reagovat

Kurva!!!! Ona mu dá ještě potom....chudák adrian...ale zas ted oznami urco zhavou novinu ze po nem chce prateta aby si vzal nejakou cupku...nebo tak neco a hned se vsechno dal posere a nakonec zase zkosnc s dimittrim...brrrrrrr!!!!proc??!!! at chcipne uz..nevim  proc ale nemam dimitrie moc v lasce...mam proste raci adriana.. jinak si to napsala akvele...

7 Kačíí Kačíí | Web | 15. srpna 2013 v 9:37 | Reagovat

To snad ne, v nejlepším to useknout, jak já to nesnáším, bože, jinač dokonalá kapitolka a doufám že Rose se dá dohromady s Dimitrijem :D :D

8 sienna-parvani-spenser sienna-parvani-spenser | 16. srpna 2013 v 20:47 | Reagovat

Holky, kdo si mě chce dát do affs, klidně může...budu jenom ráda...jinak o víkendu vám něco napíšu a co nejdřív vám to sem hodím ju...děkuji vám moje čtenářky...:-)

9 sincerity sincerity | 18. srpna 2013 v 12:51 | Reagovat

pěkně se to vyvíjí :D

10 Kačíí Kačíí | Web | 18. srpna 2013 v 18:59 | Reagovat

Kdy bude další,..?? O_O  O_O  :-)  :-D

11 Tessinka Tessinka | 21. srpna 2013 v 13:04 | Reagovat

Kdy nám přidáš další kapitolku ?? :)

12 Tessinka Tessinka | 1. září 2013 v 11:56 | Reagovat

dej nám prosím další kapitolku :D já už to nevydržím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama